Ostatní

Všechny garáže v suterénu jsou vybaveny kovovými výklopnými garážovými vraty. Současně je vjezd do prostoru garáží z venku opatřen kvalitními garážovými vraty na elektrický pohon s dálkovým ovládáním. Rozvody elektřiny lze upravit podle přání klienta.

Všechny místnosti jsou vybaveny rozvody elektro pro zásuvkové a světelné okruhy včetně vypínačů a vývodů pro světla. Součástí koupelen a WC jsou i ventilátory se spínáním ovladačem s nastaveným časovým doběhem a v souladu s novými normami jsou přednastaveny dvě úrovně otáček. Každá bytová jednotka má zavedenu přípojku pro telefon a internet a přípojku pro příjem pozemního digitálního a satelitního vysílání. Po převzetí bytu je v zásuvce internetu připraveno připojení, kdy se klient může rozhodnout, zda jej využije nebo si připojí svého vybraného dodavatele internetu.

Každý bytový dům je vybaven moderním a prostorným výtahem do všech podlaží včetně nástupního podlaží. Osvětlení chodeb je řešeno pohybovými čidly po podlažích, aby byly minimalizovány provozní náklady budoucích vlastníků. Součástí každého bytu je poštovní schránka umístěná u vstupu do objektu.

  • garáže v suterénu s kovovými výklopnými vraty – vrata lze za příplatek opatřit elektrickým otevíráním na dálkové ovládání
  • vjezd do garáží z venku s garážovými vraty na elektrický pohon s dálkovým ovládání
  • moderní prostorný výtah do všech podlaží
  • osvětlení chodeb pohybovými čidly
  • poštovní schránka u vstupu do objektu
  • průkaz energetické náročnosti – třída B